Bezuspješna potraga za dvojicom radnika koji su upali u Bosnu

09.11.2021. 20:45
0
IZVOR: SRNA

Potraga za dvojicom radnika turske kompanije "Džengiz inšat" koji su upali u rijeku Bosnu završena je za danas, javljaju federalni mediji.

Za nestalim radnicima tragali su pripadnici Civilne zaštite Zenica, Gorske službe spasavanja Zavidovići i Interventne spasilačke službe Zeničko-dobojskog kantona. 

U potrazi od mjesta nesreće u Topčić Polju do Žepča učestvovalo je sedam čamaca, a biće nastavljena i narednih dana.

Spasioci najviše nade polažu za vikend kada se očekuje pad nivoa vode rijeke Bosne.

Od subote počinje i kopnena pretraga terena.

Dva radnika pala su juče u rijeku Bosnu na gradilištu Koridora “5S” u mjestu Kahrimani u Topčić Polju kod Zenice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Grad Katera u Bosni Grad Katera u Bosni
Radnicima u BiH fleksibilno radno vrijeme na prvom mjestu Radnicima u BiH fleksibilno radno vrijeme na prvom mjestu
Zašto su radnici iz BiH među najtraženijima u Hrvatskoj Zašto su radnici iz BiH među najtraženijima u Hrvatskoj
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    4h 34m
    36
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    11h 24m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    10h 24m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    10h 58m
    8
  • Služen parastos poginulim borcima iz Kasindola (FOTO)
    12h 22m
    0