Билећа: Преминуо настарији Херцеговац

24.08.2020. 08:50
0
ИЗВОР: srpskainfo

У селу Богдашићи код Билеће, у 102. години преминуо је Благоје Алексић, најстарији становник источне Херцеговине.

Пензионисан је прије 44 године, па је међу ријетким Херцеговцима који је толико уживао у пензионерским данима.

Његов рецепт за дуг живот је био једноставан: “Немој радити другоме оно што не би желио да он теби учини.”

 

Благоје Алексић биће сахрањен данас на породичном гробљу у Богдашићима.

Коментари 0
Повезане вијести
Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице
Први пут на видjелу - све о језивом злочину над Србима у Поповом пољу Први пут на видjелу - све о језивом злочину над Србима у Поповом пољу
Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    21h 43m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    23h 0m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    23h 21m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    13h 31m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    14h 34m
    3