Билећа: Преминуо настарији Херцеговац

24.08.2020. 08:50
0
ИЗВОР: srpskainfo

У селу Богдашићи код Билеће, у 102. години преминуо је Благоје Алексић, најстарији становник источне Херцеговине.

Пензионисан је прије 44 године, па је међу ријетким Херцеговцима који је толико уживао у пензионерским данима.

Његов рецепт за дуг живот је био једноставан: “Немој радити другоме оно што не би желио да он теби учини.”

 

Благоје Алексић биће сахрањен данас на породичном гробљу у Богдашићима.

Коментари 0
Повезане вијести
Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице Прича о мајчинској снази: Невена Вујовић хероина свакодневице
Први пут на видjелу - све о језивом злочину над Србима у Поповом пољу Први пут на видjелу - све о језивом злочину над Србима у Поповом пољу
Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    20h 28m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 45m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    22h 6m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    12h 16m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 50m
    0