Брнабић: Улагања Србије у Српску биће још већа

20.09.2023. 21:08
1
ИЗВОР: glassrpske.com

Предсједница Владе Србије Ана Брнабић рекла је да је Србија од 2014. године у пројекте у Републици Српској уложила више од 107 милиона евра, најавивши да ће улагања у будућности бити још већа.

- Од 2014. године, када је Александар Вучић псотао предсједник Владе и 2017. када је постао предсједник Србије, у пројекте у Српској уложено је 107 милиона евра - рекла је Брнабићева на манифестацији дани Српске у Србији, на којој се обратила као изасланик предсједника Србије Александра Вучића.

Она је истакла да манифестације попут ове имају за циљ да додатно приближе и ојачају нерскидиве везе српског народа са обје стране Дрине.

- Ми смо у те везе уложили јако много - енергије, знања, новца и трудићемо се да у будућности уложимо још више - рекла је Брнабићева, истичући да је Вучић више него ико уложио у српски народ и поручио да је Србија увијек ту за све Србе.

Брнабићева је нагласила да је интерес Србије мир и стабилност.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    fikus 21.09.2023. 09:41
    čale a ko uzima struju besplatno i gomilu ostalih resursa?!mamicu vam lopovsku političarsku svima
Повезане вијести
Свједочанство Анице Видић о погибији сина Свједочанство Анице Видић о погибији сина
Пријављене 62 жене због насиља у породици Пријављене 62 жене због насиља у породици
Посебна сједница о оставци Mинића у недјељу Посебна сједница о оставци Mинића у недјељу
Најчитаније
  • Минић открио имена нових министара у Влади Републике Српске
    9h 27m
    1
  • Меморијално гусларско вече посвећено Влајку Работи у Палама
    15h 1m
    0
  • Свједочанство Анице Видић о погибији сина
    12h 56m
    0
  • Велики број становника Сарајевско-романијске регије заинтересован за пливање за Часни крст
    14h 54m
    0
  • Повећан број обољелих од сезонског грипа
    13h 53m
    0