Четири медаље за Фочаке на првенству ветерана

13.06.2022. 17:32
0
ИЗВОР: radiofoca.com

Тениски клуб „Фоча“ освојио је четири медаље- по једно злато и сребро, те двије бронзе на осмом Првенству тениских ветерана из земаља региона у Добоју.

На својеврсном првенству бивше Југославије, учествовала су 143 тениска ветерана из 38 градова са простора некадашње заједничке државе, а Фочаци су освојили медаље у свим категоријама у којима су наступили.

Срђан Фундуп је у категорији до 30 година освојио злато у појединачној конкуренцији, сребро у мјешовитом дублу заједно са Матеом Смолчић из Винковаца, а бронзу у мушком дублу са клупским колегом Мирославом Дивчићем.

У истој категорији, Никола Лажетић из Фоче био је трећи у синглу.

Коментари 0
Повезане вијести
Фоча: Напредни инвазивни ултразвук за прецизну дијагнозу срчаних обољења Фоча: Напредни инвазивни ултразвук за прецизну дијагнозу срчаних обољења
У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Српску“ У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Срп...
У Фочи 12. јуна бесплатне консултације у оквиру процеса вантјелесне оплодње У Фочи 12. јуна бесплатне консултације у оквиру процеса вантјелесне оплодње
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    5h 16m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    12h 6m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    11h 6m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    11h 40m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    13h 4m
    0