Četiri medalje za Fočake na prvenstvu veterana

13.06.2022. 17:32
0
IZVOR: radiofoca.com

Teniski klub „Foča“ osvojio je četiri medalje- po jedno zlato i srebro, te dvije bronze na osmom Prvenstvu teniskih veterana iz zemalja regiona u Doboju.

Na svojevrsnom prvenstvu bivše Jugoslavije, učestvovala su 143 teniska veterana iz 38 gradova sa prostora nekadašnje zajedničke države, a Fočaci su osvojili medalje u svim kategorijama u kojima su nastupili.

Srđan Fundup je u kategoriji do 30 godina osvojio zlato u pojedinačnoj konkurenciji, srebro u mješovitom dublu zajedno sa Mateom Smolčić iz Vinkovaca, a bronzu u muškom dublu sa klupskim kolegom Miroslavom Divčićem.

U istoj kategoriji, Nikola Lažetić iz Foče bio je treći u singlu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Foča: Napredni invazivni ultrazvuk za preciznu dijagnozu srčanih oboljenja Foča: Napredni invazivni ultrazvuk za preciznu dijagnozu srčanih oboljenja
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
U Foči 12. juna besplatne konsultacije u okviru procesa vantjelesne oplodnje U Foči 12. juna besplatne konsultacije u okviru procesa vantjelesne oplodnje
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    7h 15m
    36
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    14h 5m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    13h 5m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    13h 39m
    8
  • Služen parastos poginulim borcima iz Kasindola (FOTO)
    15h 3m
    0