Четрнаест такмичара „Славије“ учествује на такмичењу у Будви

26.05.2023. 13:51
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Славије овог викенда наступиће на XIII међународном Џију-џицу турниру „БУДВА ОПЕН 2023у борбама, дуо систему и ne-wazi.

Четрнаест такмичара „Славије“ бориће се за најбољи пласман, а на приморје одлазе Теодора Југовић, Димитрије Иконић, Алексеј Илић, Кристијан Петровић, Ирис Гојмерац, Павле Готовац, Наташа Баљак, Димитрије Бадњар, Ања Ждрале, Милан Антуновић, Нина Рајак, Славен Лужајић, Лука Бојанић и Сунчица Тешан.

Овог пута, такмичари ће ићи у пратњи тренера Луке Бојанића и Александра Ђукелића и судије Лазара Матића.

Из клуба су навели да очекују добре резултате.