Четрнаестогодишњи дјечак тешко претучен, смјештен у болницу

06.09.2020. 14:37
0
ИЗВОР: СРНА

Четрнаестогодишњи дјечак хоспотолизован је у Универзитетској клиничкој болници у Мостару након туче три малољетника у том граду, речено је у Министарству унутрашњих послова Херцеговачко-неретванског кантона.

Портпарол кантоналног МУП-а Људевит Марић рекао је да је синоћ дошло до вршњачког насиља и да су у тучи учествовала дјечаци узраста 13 и 14 година.

Туча се догодила у близини тржног центра “Меркатор”, а полиција је о томе обавијештена око 22.00 часа.

Према незваничним информацијама, дјечак је задобио нагњечење јетре и потрес мозга.

Коментари 0
Повезане вијести
Годишњица освештања Цркве Рођења Пресвете Богородице у Мостару Годишњица освештања Цркве Рођења Пресвете Богородице у Мостару
Оживимо Шантићев Мостар: Почињу 106. "Шантићеве вечери поезије" Оживимо Шантићев Мостар: Почињу 106. "Шантићеве вечери поезије"
Усташки симболи и поруке на споменику у српском повратничком селу Баћевићи Усташки симболи и поруке на споменику у српском повратничком селу Баћевићи
Најчитаније
  • Ана Тришић Бабић предложена за вршиоца дужности предсједника
    18h 49m
    5
  • Ана Тришић Бабић в.д. предсједника Републике Српске, усвојен Закон о престанку важења више закона
    12h 11m
    3
  • Цијене пелета у БиХ неконтролисано расту
    21h 48m
    0
  • Расписан конкурс за субвенције каматне стопе на стамбене кредите за младе и младе брачне парове
    23h 50m
    0
  • Трново: Сутра обиљежавање годишњице октобарских офанзива 1994. године
    13h 15m
    0