Дивља свиња шетала чаршијом у Високом

06.12.2019. 18:40
0
ИЗВОР: visoko.co.ba

Животињу су уочили пролазници, фотографисали и снимали. Дивља свиња је “прошетала” поред Дома здравља и МСШ “Хазим Шабановић” у самом центру Високог.

Дивље свиње су веома плашљиве животиње и ријетко се дешава да дођу у близину људских насеља, па је питање откуд да се баш ушетају у Високо и то на најпрометнију улицу у граду.

Иначе, ради се о животињама које су омиљена дивљач за ловце. Иако важе за плашљиве животиње, догађа се да одрасли вепар, ако осјети да је угрожен, или дивља свиња која чува подмладак нападају и човјека.

Коментари 0
Повезане вијести
Занимљивости о чају Занимљивости о чају
Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини Билeћа је имала првог дипломираног стоматолога у Херцеговини
Љубимци познатих умјетника: Фрида Кало и њен омиљени пас Сињор Ксолотл Љубимци познатих умјетника: Фрида Кало и њен омиљени пас Сињор Ксолотл
Најчитаније
  • Источна Илиџа: Испред угоститељског објекта физички нападнуто лице
    13h 57m
    4
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    8h 58m
    1
  • Данас славимо Прво и друго обретење главе Светог Јована Крститеља
    16h 0m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    14h 24m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    5h 50m
    0