Дизниленд постаје центар за вакцинацију

12.01.2021. 10:10
0
ИЗВОР: Срна

Забавни парк "Дизниленд", који је затворен од марта прошле године, постаће прва већа локација за вакцинације против ковида 19 у области Оранџ у америчкој држави Калифорнија, изјавили су данас званичници.

Према наводима званичника, "Дизниленд" ће постати прва "супертачка имунизације" у тој области и кренуће са радом током ове седмице.

"Парк `Дизниленд`, који је највећи послодавац у области Оранџ, појачао је своје напоре како би постао прва локација за вакцинацију и преузима огроман задатак у процесу дистрибуције вакцине", нагласио је званичник Ендрју До.

По коначном постизању договора, област ће објавити додатне локације за имунизацију.

Коментари 0
Повезане вијести
Упозорење због невакцинисања дјеце: Озбиљан ризик од појаве искоријењених болести Упозорење због невакцинисања дјеце: Озбиљан ризик од појаве искоријењених болести
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Постотак вакцинисаности нижи је од препорученог Постотак вакцинисаности нижи је од препорученог
Најчитаније
  • Сарајевски Срби деценијама сахрањивани на мјесту гдје су данас заједничке институције
    10h 53m
    6
  • Одлазак дјечака са ратне фотографије “Српска мајка”
    10h 24m
    4
  • Францетићеве усташе звјерски убиле чланове породице Симовић
    20h 41m
    11
  • Два лица ухапшена због пријетњи на Јахорини
    18h 39m
    5
  • Источно Сарајево: Одавање поште убијеном колеги заустављањем возила и ротацијама
    16h 49m
    0