Добит М:тела увећана за више од 5,5 милиона КМ

03.05.2022. 15:42
0
ИЗВОР: katera.news

Нето добит компаније М:тел остварена у прва три мјесеца 2022. године износи 18,4 милиона конвертибилних марака, што је раст за више од 5,5 милиона конвертибилних марака, односно 42,95% у односу на резултат остварен у истом периоду 2021. године.

Укупни приходи су увећани за скоро 8 милиона конвертибилних марака, што је повећање од 7,72% у односу на приходе остварене у истом периоду претходне године.

Истовремено и укупни трошкови увећани за око 1,79 милиона КМ, односно 2,02%, саопштено је из ове компаније.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Закорачите у љето уз 49. број м:агазина! Закорачите у љето уз 49. број м:агазина!
Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека
Љето почиње: Изаберите Galaxy A07 или Redmi Note 15 Pro уз м:тел Travel тарифе Љето почиње: Изаберите Galaxy A07 или Redmi Note 15 Pro уз м:тел Travel тарифе
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    19h 47m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 4m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    21h 25m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 9m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    11h 35m
    0