Dobit M:tela uvećana za više od 5,5 miliona KM

03.05.2022. 15:42
0
IZVOR: katera.news

Neto dobit kompanije M:tel ostvarena u prva tri mjeseca 2022. godine iznosi 18,4 miliona konvertibilnih maraka, što je rast za više od 5,5 miliona konvertibilnih maraka, odnosno 42,95% u odnosu na rezultat ostvaren u istom periodu 2021. godine.

Ukupni prihodi su uvećani za skoro 8 miliona konvertibilnih maraka, što je povećanje od 7,72% u odnosu na prihode ostvarene u istom periodu prethodne godine.

Istovremeno i ukupni troškovi uvećani za oko 1,79 miliona KM, odnosno 2,02%, saopšteno je iz ove kompanije.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina! Zakoračite u ljeto uz 49. broj m:agazina!
Kad poželite predah, tu je TS Media videoteka Kad poželite predah, tu je TS Media videoteka
Ljeto počinje: Izaberite Galaxy A07 ili Redmi Note 15 Pro uz m:tel Travel tarife Ljeto počinje: Izaberite Galaxy A07 ili Redmi Note 15 Pro uz m:tel Travel tarife
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    21h 8m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    22h 25m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    22h 46m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    12h 56m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    13h 59m
    3