Донесено рјешење о удаљавању Зељковића са мјеста директора Института

23.09.2021. 18:36
0
ИЗВОР: СРНА

Влада Републике донијела је Рјешење о удаљавању Бранислава Зељковића са мјеста директора Института за јавно здравство, због одређивања мјера притвора од 18. септембра, потврђено је Срни у Влади Српске.

Из Владе су рекли да ће ово рјешење биће на снази док траје притвор.

Окружни суд у Бањалуци одбио је жалбе бранилаца Бранислава Зељковића, Славка Бојића, Саше Марковића и Драгана Дубравца и они остају у притвору.

Окружни суд у Бањалуци одредио је једномјесечни притвор Браниславу Зељковићу, директору Института за јавно здравство Републике Српске, као и осталој тројици осумњичених за злоупотребе приликом набавки које је Институт спроводио. 

Коментари 0
Повезане вијести
Тачију продужен притвор Тачију продужен притвор
Беране: Једномјесечни притвор због подизања споменика војводи Ђуришићу Беране: Једномјесечни притвор због подизања споменика војводи Ђуришићу
Тужилаштво не тражи продужење притвора Нешићу Тужилаштво не тражи продужење притвора Нешићу
Најчитаније
  • Прави Валтер је четнички војвода: Он је заиста бранио Сарајево
    17h 8m
    24
  • Заборављени коријени: Црква Светог Илије у Илијашу (ВИДЕО)
    4h 57m
    6
  • Момо Капор: ​Kако се Српкиње свађају са мужевима на мору!
    13h 16m
    33
  • Клубови уводе добну границу, старији од 40 не могу ући
    8h 3m
    0
  • Затражен притвор за мушкарца због покушаја убиства
    12h 50m
    0