Два лица тешко повријеђена у саобраћајној незгоди у Лапишници

11.09.2025. 19:13
0
ИЗВОР: srna.rs

Два лица тешко су повријеђена у саобраћајној незгоди на магистралном путу Сарајево-Пале у мјесту Лапишница, речено је Срни у Болници "Србија" Источно Сарајево.

Из болнице је речено да су повријеђена лица збринута и да се тренутно раде дијагностички прегледи.

Портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић рекла је раније Срни да су у незгоди учествовала два возила.

Коментари 0
Повезане вијести
Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала Лице тешко повријеђено у саобраћајној незгоди на подручју Пала
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    13h 59m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    13h 45m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    15h 6m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    12h 22m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    14h 11m
    0