Двојица полицајаца повријеђена у нападу на Косову

03.07.2022. 11:59
0
ИЗВОР: srna.rs

Двојица полицајаца повријеђена су синоћ када је на њих отворена ватра у Србици, а сумња се да је у сукобу учествовао бивши потпредсједник те општине Нуредин Љуштаку, преноси портал "Косово онлајн".

Косовска полиција је саопштила да су двије особе ухапшене, док се за још двије трага, као и да су обојица полицајаца ван животне опасности.

- Два полицијска службеника нападнута су на контролном пункту у Србици, један је повријеђен ватреним оружјем у ногу, а други је повријеђен јаким оруђем. Полицајцима је указана љекарска помоћ - наводи се у саопштењу.

У вези са случајем, предузимају се оперативно-истражне радње у сарадњи и координацији са надлежним институцијама, навела је полиција.

Према писању медија у Приштини, бивши потпредсједник Србице Нуредин Љуштаку био је умијешан у овај догађај са неким од чланова своје породице.

Коментари 0
Повезане вијести
Паљанин испалио више хитаца након свађе Паљанин испалио више хитаца након свађе
Пресуда Србима приведеним на Газиместану биће изречена 1. јула Пресуда Србима приведеним на Газиместану биће изречена 1. јула
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Најчитаније
  • Свирепо убиство српског дјечака Слободана Стојановића
    22h 22m
    18
  • На данашњи дан рођен композитор "Марша на Дрину" Станислав Бинички
    14h 14m
    6
  • Пале: У четвртак хуманитарна свирка за Марка Павловића
    21h 22m
    4
  • Поново доступни ЕМНГ прегледи у Болници „Србија“
    19h 52m
    4
  • Црна Гора: Уводи се право на два дана плаћеног менструалног одсуства мјесечно
    9h 36m
    0