Џију-џицу клуб „Славија“ успјешан и другог дана такмичења у Марибору

02.04.2023. 18:41
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба Славија учествују на дводневном Међународном турниру "Роби Рајх" у Марибор.

Другог такмичарског дана борило се девет такмичара овог клуба који су освојили пет медаља.

Златном медаљом окитила се Катарина Ристић, док су сребрену медаљу освојиле Теодора Југовић, Ирис Гојмерац, Ања Ждрале и Теодора Нишић.

- Славију су данас представљали и Мандић Милан, Лужајић Славен, Ђорем Ивана и Трапара Ема који нису успијели да освоје медаље – навели су из овог клуба.

Подсјећамо, првог такмичарског дана борило се осам такмичара „Славије“ који су освојили пет медаља.