Џију-џицу клуб „Славија“ успјешан и другог дана такмичења у Марибору

02.04.2023. 18:41
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба Славија учествују на дводневном Међународном турниру "Роби Рајх" у Марибор.

Другог такмичарског дана борило се девет такмичара овог клуба који су освојили пет медаља.

Златном медаљом окитила се Катарина Ристић, док су сребрену медаљу освојиле Теодора Југовић, Ирис Гојмерац, Ања Ждрале и Теодора Нишић.

- Славију су данас представљали и Мандић Милан, Лужајић Славен, Ђорем Ивана и Трапара Ема који нису успијели да освоје медаље – навели су из овог клуба.

Подсјећамо, првог такмичарског дана борило се осам такмичара „Славије“ који су освојили пет медаља.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 21 медаљу у Будви Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 21 медаљу у Будви
Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 57 медаља и пехар у Бањој Луци Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 57 медаља и пехар у Бањој Луци
Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    17h 58m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 1m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    18h 38m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 11m
    0
  • Сутра топло и нестабилно уз локалне пљускове, могућ и град
    19h 33m
    0