Džiju-džicu klub „Slavija“ uspješan i drugog dana takmičenja u Mariboru

02.04.2023. 18:41
0

Takmičari Džiju-džicu kluba Slavija učestvuju na dvodnevnom Međunarodnom turniru "Robi Rajh" u Maribor.

Drugog takmičarskog dana borilo se devet takmičara ovog kluba koji su osvojili pet medalja.

Zlatnom medaljom okitila se Katarina Ristić, dok su srebrenu medalju osvojile Teodora Jugović, Iris Gojmerac, Anja Ždrale i Teodora Nišić.

- Slaviju su danas predstavljali i Mandić Milan, Lužajić Slaven, Đorem Ivana i Trapara Ema koji nisu uspijeli da osvoje medalje – naveli su iz ovog kluba.

Podsjećamo, prvog takmičarskog dana borilo se osam takmičara „Slavije“ koji su osvojili pet medalja.