Džiju-džicu klub „Slavija“ uspješan i drugog dana takmičenja u Mariboru

02.04.2023. 18:41
0
IZVOR: katera.news

Takmičari Džiju-džicu kluba Slavija učestvuju na dvodnevnom Međunarodnom turniru "Robi Rajh" u Maribor.

Drugog takmičarskog dana borilo se devet takmičara ovog kluba koji su osvojili pet medalja.

Zlatnom medaljom okitila se Katarina Ristić, dok su srebrenu medalju osvojile Teodora Jugović, Iris Gojmerac, Anja Ždrale i Teodora Nišić.

- Slaviju su danas predstavljali i Mandić Milan, Lužajić Slaven, Đorem Ivana i Trapara Ema koji nisu uspijeli da osvoje medalje – naveli su iz ovog kluba.

Podsjećamo, prvog takmičarskog dana borilo se osam takmičara „Slavije“ koji su osvojili pet medalja.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 21 medalju u Budvi Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 21 medalju u Budvi
Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 57 medalja i pehar u Banjoj Luci Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 57 medalja i pehar u Banjoj Luci
Anja Ždrale osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu na Kritu Anja Ždrale osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu na Kritu
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    3h 23m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    1h 27m
    23
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    3h 37m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    3h 27m
    0
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    16h 57m
    36