Џију-џицу клуб „Славија“ успјешан првог дана такмичења у Марибору

01.04.2023. 19:37
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба Славија учествују на дводневном Међународном турниру "Роби Рајх" у Марибор.

Боје Славије на овом турниру брани укупно 17 такмичара, троје тренера и један судија.

Првог такмичарског дана борило се осам такмичара који су освојили пет медаља.

Урош Бојанићи и Даница Самарџија су освојили златне медаље.

Данијел Бабаљ је освојио сребрну, док су Алексеј Илић и Димитрије Иконић освојили бронзану медаљу.

- Василић Андреј, Мацан Даница и Трапара Милош су приказали добре борбе, али се нису успјели попети на побједничко постоље – навели су из овог клуба.

Другог такмичарског дана, боје Славије браниће девет такмичара.

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 21 медаљу у Будви Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 21 медаљу у Будви
Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 57 медаља и пехар у Бањој Луци Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 57 медаља и пехар у Бањој Луци
Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    1h 45m
    0
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 59m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    1h 49m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    15h 19m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    22h 9m
    0