Џију-џицу клуб „Славија“ успјешан првог дана такмичења у Марибору

01.04.2023. 19:37
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба Славија учествују на дводневном Међународном турниру "Роби Рајх" у Марибор.

Боје Славије на овом турниру брани укупно 17 такмичара, троје тренера и један судија.

Првог такмичарског дана борило се осам такмичара који су освојили пет медаља.

Урош Бојанићи и Даница Самарџија су освојили златне медаље.

Данијел Бабаљ је освојио сребрну, док су Алексеј Илић и Димитрије Иконић освојили бронзану медаљу.

- Василић Андреј, Мацан Даница и Трапара Милош су приказали добре борбе, али се нису успјели попети на побједничко постоље – навели су из овог клуба.

Другог такмичарског дана, боје Славије браниће девет такмичара.