Džiju-džicu klub „Slavija“ uspješan prvog dana takmičenja u Mariboru

01.04.2023. 19:37
0
IZVOR: katera.news

Takmičari Džiju-džicu kluba Slavija učestvuju na dvodnevnom Međunarodnom turniru "Robi Rajh" u Maribor.

Boje Slavije na ovom turniru brani ukupno 17 takmičara, troje trenera i jedan sudija.

Prvog takmičarskog dana borilo se osam takmičara koji su osvojili pet medalja.

Uroš Bojanići i Danica Samardžija su osvojili zlatne medalje.

Danijel Babalj je osvojio srebrnu, dok su Aleksej Ilić i Dimitrije Ikonić osvojili bronzanu medalju.

- Vasilić Andrej, Macan Danica i Trapara Miloš su prikazali dobre borbe, ali se nisu uspjeli popeti na pobjedničko postolje – naveli su iz ovog kluba.

Drugog takmičarskog dana, boje Slavije braniće devet takmičara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 21 medalju u Budvi Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 21 medalju u Budvi
Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 57 medalja i pehar u Banjoj Luci Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 57 medalja i pehar u Banjoj Luci
Anja Ždrale osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu na Kritu Anja Ždrale osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu na Kritu
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    2h 19m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    23m
    23
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    2h 33m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    2h 23m
    0
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    15h 53m
    36