ЏK ''Рандори'' четири медаље на првенству БиХ

12.10.2020. 09:41
0
ИЗВОР: Катера

На првенству БиХ за старије пионире и јуниоре, које je одржано у суботу у Лукавцу, Џудо клуб „Рандори освојио је 4 медаље.

Такмичар овога клуба Лав Дивљан освојио је 2. мјесто у категорији до 66 кг за јуниоре, док је у истој категорији млади Дарко Топаловић освојио 3. мјесто и бронзану медаљу.

Петар Шкрба се, вољом жријеба, борио против клупског колеге Топаловића и на крају узео пласман, 5. мјесто .

У конкуренцији старијих пионира Никола Панџић је освојио 2. мјесто у категорији +73 килограма, док је Стефан Бањанин у категорији до 60 кг освојио 3. мјесто. 

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Лазаревић државни шампион за кадете Лазаревић државни шампион за кадете
Кадети „Фамоса“ најбољи на Првенству БиХ Кадети „Фамоса“ најбољи на Првенству БиХ
Шкрба јуниорски шампион Српске, Драгић и Крајишник шампиони Српске за старије пионире Шкрба јуниорски шампион Српске, Драгић и Крајишник шампиони Српске за старије пионире
Најчитаније
  • Пивска крвава бајка: Један од најсвирепијих злочина Другог свјетског рата
    10h 18m
    1
  • Сутра слава манастира Свете Тројице у Озерковићима у недјељу
    10h 38m
    0
  • Синер: Новак je најбољи у историји!
    8h 59m
    1
  • На вожњи "Романија зове" 120 бициклиста
    5h 17m
    1
  • Свету Гору погодио снажан земљотрес!
    1h 7m
    0