Џудо клуб „Романија“ освојио четири медаље у Витезу

17.12.2022. 19:46
0
ИЗВОР: katera.news

На данашњем међународном турниру у Витезу џудо клуб „Романија“  кући се вратио са четири медаље.

У екипном пласману ова екипа освојила је прво мјесто.

Никола Даниловић освојио је прво мјесто, те је уједно проглашен за најбољег такмичара турнира у категорији полетараца.

Прво мјесто припало је и Ивану Лучићу, док је друга била Олга Крајишник.

За овај клуб није изостала ни бронзана медаља, којом се окитио Лука Лопатић.

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења
Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој
Никола Даниловић шампион на Првенству Босне и Херцеговине Никола Даниловић шампион на Првенству Босне и Херцеговине
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    18h 26m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    2m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    15h 44m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    18h 49m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    22h 18m
    0