Џумхур: Жао ми је што се лијепа прича овако завршила

24.06.2020. 15:12
0
ИЗВОР: Tanjug

Босанскохерцеговачки тенисер Дамир Џумхур изјавио је да му је жао што се регионални Адрија Тур завршио на такав начин и пожелио је свим зараженима корона вирусом брз опоравак.

- Сви смо веома брзо сазнали вијест да је Новак Ђоковић позитиван на корона вирус, па му овом приликом желим брз опоравак. Могу само да поновим његове ријечи, јер знам да је све радио чистог срца, са жељом да помогне свим тенисерима. Знам колико се Ноле бори за све нас, не само у региону, већ и у цијелом свијету, па ми је жао што се једна лијепа прича, завршила на овај начин - рекао је Џумхур.

У оквиру Адрија Тура планиран је био егзибициони меч између Ђоковића и Џумхура, који је требало да се одржи у Сарајеву.

- Одмах сам постао свјестан да од наставка Адрија Тура неће бити ништа, али то не значи да Новак у будућности неће посјетити мој град Сарајево. Знам да је имао велику жељу да дође и сигуран сам да ће се то догодити у будућности - закључио је Џумхур.

Коментари 0
Повезане вијести
Ђоковић завршава годину на четвртом мјесту Ђоковић завршава годину на четвртом мјесту
Ђоковић оборио још један рекорд Ђоковић оборио још један рекорд
Новак од данас четврти на свијету Новак од данас четврти на свијету
Најчитаније
  • Посни воћни колач
    7h 57m
    0
  • Шта се предвиђа забраном пушења у затвореном у Републици Српској?
    5h 11m
    2
  • Шеранић: Никоме се не брани пушење, већ ограничава одређено понашање
    4h 56m
    3
  • Пале: Позив за бесплатан паркинг на Јахорини
    7h 14m
    1
  • Завршена реконструкција "Цабиног моста“ на Касиндолској ријеци (ФОТО)
    5h 30m
    0