„Фамосу“ шест златних медаља у Витезу

19.12.2022. 17:44
0
ИЗВОР: katera.news

Протеклог викенда у Витезу је одржан  међународни џудо турнир „Витез опен 2022“.

Џудо клуб „Фамос“ наступио је са комбинованим тимом, састављен од дјечака и дјевојичица.

Ово такмиње је за већину дјечака и дјевојчица уједно било и прво такмичење у њиховим каријерама.

„Фамос на ово такмичење није водио кадете и пионирске шампионе државе, желећи тиме да дају прилику и млађим категоријама.

Златни на овом турниру били су Милош Дошло,Његош Штака, Никола Андрић, Филип Шеховац, Никола Новаковић и Лана Штака.

Сребрена медаља припала је такмичару Андреју Ждралу, а бранзом су се окитили Лука Штака, Лана Милидраг, Јована Бјелица, Александар Јововић и Марко Дракул.

Ово такмичење је било посљедње у овој години за џудо клуб „Фамос“.

Коментари 0
Повезане вијести
„Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
Начелник Боживић угостио џудисте Џудо клуба „Фамос“ Начелник Боживић угостио џудисте Џудо клуба „Фамос“
Никола Лубура на престижном европском купу у Тбилсију Никола Лубура на престижном европском купу у Тбилсију
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    10h 8m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    16h 58m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    15h 58m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    16h 32m
    8
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    9h 21m
    0