„Famosu“ šest zlatnih medalja u Vitezu

19.12.2022. 17:44
0
IZVOR: katera.news

Proteklog vikenda u Vitezu je održan  međunarodniudo turnir „Vitez open 2022“.

Džudo klub „Famos“ nastupio je sa kombinovanim timom, sastavljen od dječaka i djevojičica.

Ovo takminje je za većinu dječaka i djevojčica ujedno bilo i prvo takmičenje u njihovim karijerama.

„Famos na ovo takmičenje nije vodio kadete i pionirske šampione države, želeći time da daju priliku i mlađim kategorijama.

Zlatni na ovom turniru bili su Miloš Došlo,Njegoš Štaka, Nikola Andrić, Filip Šehovac, Nikola Novaković i Lana Štaka.

Srebrena medalja pripala je takmičaru Andreju Ždralu, a branzom su se okitili Luka Štaka, Lana Milidrag, Jovana Bjelica, Aleksandar Jovović i Marko Drakul.

Ovo takmičenje je bilo posljednje u ovoj godini za džudo klub „Famos“.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“ Načelnik Boživić ugostio džudiste Džudo kluba „Famos“
Nikola Lubura na prestižnom evropskom kupu u Tbilsiju Nikola Lubura na prestižnom evropskom kupu u Tbilsiju
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    4h 19m
    11
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    22h 40m
    0
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    4h 16m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    19h 58m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    23h 3m
    0