У Клиничком центру Универзитета у Сарајеву у протекла 24 часа на присуство вируса корона тестирано је 465 узорака, од којих је 28 било позитивно.
Ријеч је о пацијентима из Сарајева, Високог, Бихаћа и Жепча, саопштено је из ове здравствене установе.
Коментари 0
Повезане вијести
Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покретуМладић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуреЕмотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
„Касперијада“ сутра у Палама
11h 46m
0
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
9h 57m
0
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
13h 29m
0
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
2h 24m
0
Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике