Горица и Игор Додик објавили које фирме су у њиховом власништву

19.06.2021. 19:11
0
ИЗВОР: Nezavisne.com

Горица и Игор Додик, син и кћерка Милорада Додика, предсједавајућег Предсједништва БиХ, обратили су се јавности изјавом у којој су навели тачан број фирми чији су власници.

Горица и Игор тврде да су ово урадили с обзиром на, како кажу, "учестало понављање и преношење нетачних и непровјерених информација које је пласирао градоначелник Бањелуке Драшко Станивуковић".

У саопштењу се наводи да су у власништву Горице Додик компаније "Агапе" Бањалука, "Агро воће" Александровац и "Глобал Либерти" Лакташи, а у власништву Игора Додика "Фруит еко" Градишка и "Глобал Либерти" Лакташи.

- Градоначелник Бањалуке посљедњих дана континуирано износи нетачне податке у вези са бројем компанија у нашем власништву, те намјерно креира погрешну и искривљену слику, изазивајући тиме негативне емоције и перцепцију грађана у вези са нама и нашим породицама. Како би јавност располагала тачним и правно ваљаним информацијама навели смо имена компанија које су у нашем власништву-  истиче се у саопштењу које су потписали Горица и Игор Додик.

Они су нагласили да ће, уколико се и након ове транспаренте објаве истинитих података, настави за изношењем нетачних и непровјерених информација бити приморани да истину заштите судским путем, након које ће средства из тужбе донирати у хуманитарне сврхе.

 

Коментари 0
Повезане вијести
У Српској фирме без радника оствариле огромне добити, једна и из Источног Сарајева У Српској фирме без радника оствариле огромне добити, једна и из Источног Сарајева
У Српској повећан број фирми са проблемима у пословању У Српској повећан број фирми са проблемима у пословању
Игор Додик: Милорад Додик је од Бањалуке направио главни град, а Станивуковић мрачни град Игор Додик: Милорад Додик је од Бањалуке направио главни град, а Станивуковић мрачни град
Најчитаније
  • Рагиб Халиловић – Херој са Грбавице
    21h 45m
    11
  • Опасна игра дјеце у Источном Сарајеву
    10h 31m
    5
  • Како је страдао митрополит Петар Зимоњић
    20h 52m
    10
  • Паљанка Маја Фуртула за четири године школовања није имала ниједан изостанак са наставе
    22h 33m
    2
  • Сокочанин ухапшен због пријетњи и наношења тјелесних повреда
    19h 15m
    3