Градоначелница Драча изазвала талас критика становништва

01.12.2019. 16:58
0
ИЗВОР: Srna

Градоначелница Драча Валбона Сако поднијела је оставку након неприкладних изјава које су изазвале талас критика људи погођених тешким земљотресом у којем је више од 50 особа изгубило живот, а многи су остали без домова.

Сако је јуче рекла да је “задовољна” да је само 50 људи погинуло у земљотресу у Албанији, јер је, како је навела, могао бити много деструктивнији. Сако је указала на лошу градњу, кршење прописа градње и корупцију који су криви за много тога.

Тај избор ријечи изазвао је јавно негодовање и људи су је оптужили да је безосјећајна након земљотреса у којем је Драч најтеже прошао.

– Јако сам узнемирена негативним реакцијама изазваним мојим посљедњим изјавама. Одлучила сам да поднесем оставку и захваљујем свима који су имали повјерења у мене – рекла је Сако.

Коментари 0
Повезане вијести
"Пала" албанска виртуелна министарка: "Убила" је струја "Пала" албанска виртуелна министарка: "Убила" је струја
Земљотрес јачине 2,7 степени Рихтера на подручју Фоче Земљотрес јачине 2,7 степени Рихтера на подручју Фоче
Земљотрес код Фоче Земљотрес код Фоче
Најчитаније
  • Фирма „Браћа Марјановић“ запошљава
    12h 12m
    1
  • Годишњица НАТО агресије на СР Југославију (ВИДЕО)
    13h 42m
    14
  • На данашњи дан рођен Младен Секуловић, први оскаровац из Билеће (ФОТО)
    14h 12m
    68
  • Ciak auto BH d.o.o. запошљава
    10h 9m
    0
  • Данас Свјетски дан вода
    12h 42m
    0