Гранична полиција спријечила улазак 183 мигранта у БиХ

08.08.2020. 20:01
0
ИЗВОР: СРНА

Гранична полиција БиХ спријечила је 183 мигранта да на четири гранична прелаза илегално пређу границу, потврдио је савјетник директора ове полицијске агенције Свевлад Хофман.

Мигранти су током протекле ноћи покушали да пређу границу преко прелаза Изачић, Стрмица, Хум и Требиње.

Највише их је покушало да илегално уђе у Хрватску на граничном прелазу Изачић. У томе су спријечена 172 лица, 150 Пакистанаца и 22 из Авганистана.

Хофман је рекао да је у Хрватску покушало прећи и осам држављана Бангладеша на граничном прелазу Стрмица.

Гранична полиција је на прелазу Хум спријечила улазак у БиХ једног лица из Црне Горе, као и два мигранта који су из Црне Горе покушали да илегално уђу у БиХ на граничном прелазу Требиње.

Њихов идентитет још није утврђен.

Коментари 0
Повезане вијести
БиХ за девет мјесеци потрошила око 224 милиона КМ на алкохол из иностранства БиХ за девет мјесеци потрошила око 224 милиона КМ на алкохол из иностранства
Са тржишта БиХ повучени блендер за храну и два модела ручног миксера Са тржишта БиХ повучени блендер за храну и два модела ручног миксера
Породице српских жртава не вјерују Тужилаштву и Суду БиХ Породице српских жртава не вјерују Тужилаштву и Суду БиХ
Најчитаније
  • Милена Дравић - вољена филмска и позоришна дива
    6h 9m
    30
  • Ного: Све више грађана тражи стручну помоћ
    21h 6m
    0
  • Покренута хуманитарна акција за нашег суграђанина којем је изгорјела кућа у Доњој Љубогошти
    4h 47m
    0
  • Изгорио кров на кући у Доњој Љубогошти
    5h 22m
    0
  • Лука Банђур има 88, а његов “фићо” 44 године (ВИДЕО)
    21h 12m
    0