Има мртвих у Новом Саду!

01.11.2024. 13:58
0
ИЗВОР: Курир

На старом дијелу Жељезничке станице у Новом Саду нешто прије 12 часова урушио се дио надстрешнице.

На лицу мјеста су екипе Хитне помоћи и полиције, а према првим информацијама најмање једна особа је погинула и има повријеђених.

На лицу мјеста је и градоначелник Новог Сада Милан Ђурић као и министар унутрашњих послова Србије Ивица Дачић.

Из Хитне помоћи кажу да у овом тренутку не могу говорити о броју повријеђених и степену повреда, јер су интервенције у току.

Како кажу очевици, "грунуло" је као бомба.

- Радимо у згради преко пута станице. Када је то пало, наша зграда се буквално затресла - каже саговорница Дневника.

Подсјетимо да је у току поновна реконструкција унутрашњости поменуте станице.

Коментари 0
Повезане вијести
Ko je све утемељио Српску Атину Ko je све утемељио Српску Атину
"Цвета трешња у планини..." "Цвета трешња у планини..."
Крај комеморативног скупа у Новом Саду, грађани у тишини одали почаст страдалима Крај комеморативног скупа у Новом Саду, грађани у тишини одали почаст страдалима
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    20h 39m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    14h 38m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 44m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    21h 35m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 16m
    0