Ima mrtvih u Novom Sadu!

01.11.2024. 13:58
0
IZVOR: Kurir

Na starom dijelu Željezničke stanice u Novom Sadu nešto prije 12 časova urušio se dio nadstrešnice.

Na licu mjesta su ekipe Hitne pomoći i policije, a prema prvim informacijama najmanje jedna osoba je poginula i ima povrijeđenih.

Na licu mjesta je i gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić kao i ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić.

Iz Hitne pomoći kažu da u ovom trenutku ne mogu govoriti o broju povrijeđenih i stepenu povreda, jer su intervencije u toku.

Kako kažu očevici, "grunulo" je kao bomba.

- Radimo u zgradi preko puta stanice. Kada je to palo, naša zgrada se bukvalno zatresla - kaže sagovornica Dnevnika.

Podsjetimo da je u toku ponovna rekonstrukcija unutrašnjosti pomenute stanice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu Ko je sve utemeljio Srpsku Atinu
"Cveta trešnja u planini..." "Cveta trešnja u planini..."
Kraj komemorativnog skupa u Novom Sadu, građani u tišini odali počast stradalima Kraj komemorativnog skupa u Novom Sadu, građani u tišini odali počast stradalima
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    21h 57m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    15h 56m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    14h 2m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    22h 53m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 34m
    0