Источна Илиџа: Благи пораст водостаја у коритама ријека, ситуација под контролом

26.03.2025. 13:08
2
ИЗВОР: katera.news

Из Општине Источна Илиџа обавјештавају граћане да, због велике количине падавина, Цивилна заштита ове општине и данас прати стање на терену.

Иако је је примијетан благи пораст водостаја у коритама ријека, из ове општине наводе да је ситуација под контролом и тренутно нема опасности од поплава.

- Обављен је разговор са становницима насеља гдје је забиљежен највећи пораст водостаја, а надлежне општинске службе су се у пуном капацитету ставиле на располагање становницима – саопштили су из Општине Источна Илиџа.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Центар за културу и и информисање Источна Илиџа

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Stojko 27.03.2025. 22:44
    Zašto jednostavno kad može komplikovano,prosta racunica
  • Generic placeholder image
    Предатор 26.03.2025. 16:00
    A да сте протеклих година увели машине и очистили корита река ово уопште не би била вест
Повезане вијести
Бесплатан превоз на Јахорину за ученике из Источне Илиџе Бесплатан превоз на Јахорину за ученике из Источне Илиџе
Божовић: У наредној години у фокусу развој инфраструктуре Божовић: У наредној години у фокусу развој инфраструктуре
Новогодишњи пакетићи за око 850 дјеце из Источне Илиџе Новогодишњи пакетићи за око 850 дјеце из Источне Илиџе
Најчитаније
  • Мала збирка фотографија југословенских дочека нових година (ФОТО)
    4h 15m
    30
  • Прва беба рођена у 2026. години у Источном Сарајеву дјечак Никола
    7h 20m
    0
  • Рогатица: Ухапшени због напада и разбојништва над радником шумског газдинства
    4h 7m
    0
  • Ни након седам година није расвијетљено убиство Милоша Остојића
    4h 5m
    0
  • Данијела прва беба рођена у Српској
    8h 28m
    0