Источно Сарајево богатије за дјевојчицу

23.08.2025. 09:21
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 31 беба, 16 дјевојчица и 15 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци - девет, потом у Бијељини и Градишци по пет, у Требињу и Невесињу по три, у Зворнику двије, те у Добоју, Приједору, Фочи и Источном Сарајеву по једна.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и три дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и три дјечака, у Градишци три дјевојчице и два дјечака, у Требињу и Невесињу по једна дјевојчица и по два дјечака, у Зворнику дјевојчица и дјечак, у Фочи и Источном Сарајеву по једна дјевојчица, а у Добоју и Приједору по дјечак.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови Сутра сунчано и топло, локално могући пљускови
У Српској рођено 18 беба У Српској рођено 18 беба
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    11h 59m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    6h 51m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    9h 43m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    11h 41m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    3h 53m
    0