Изгорјела кућа

02.05.2020. 10:59
0
ИЗВОР: Srna

Тијело жене чији су иницијали С.Д пронађено је у кући у Божинцима Доњим код Добоја, која је изгорјела у пожару, саопштено је из Полицијске управе Добој.

Пожар је полицији пријављен јуче око 13.25 часова, а кућа је у потпуности изгорјела.

Ватру су успјели да локализују добојски ватрогасци.

О догађају је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој, а увиђај су извршили полицијски службеници Полицијске станице Добој један.

Коментари 0
Повезане вијести
У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Српску“ У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Срп...
Пожар код Јабланице још није под контролом Пожар код Јабланице још није под контролом
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    22h 39m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    14h 27m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    23h 56m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    15h 30m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    22h 1m
    0