Izgorjela kuća

02.05.2020. 10:59
0
IZVOR: Srna

Tijelo žene čiji su inicijali S.D pronađeno je u kući u Božincima Donjim kod Doboja, koja je izgorjela u požaru, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Požar je policiji prijavljen juče oko 13.25 časova, a kuća je u potpunosti izgorjela.

Vatru su uspjeli da lokalizuju dobojski vatrogasci.

O događaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj, a uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Doboj jedan.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Požar kod Jablanice još nije pod kontrolom Požar kod Jablanice još nije pod kontrolom
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    22h 40m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    14h 28m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    23h 57m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    15h 31m
    3
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    22h 2m
    0