Јокић искључен у дуелу против Шпаније

08.09.2019. 15:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Никола Јокић је искључен са меча Србије и Шпаније.

Наиме, након једног фаула је српски центар имао шта да каже арбитрима и није успио да се заустави. Најприје је добио једну, а затим и другу техничку грешку што је значило аутоматско искључење. Показао је незадовољство, потпуно је побјеснио, а судије су одлучиле да не трпе такво понашање. Можда и помало пренагљено јер се зна какав је то ударац за српски тим…

Александар Ђорђевић је покушао да се разјасни са судијама, али то није промијенило одлуку арбитара који су остали при првобитном ставу.

Дакле, “орлови” ће морати да покушају да направе преокрет без њега.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    22h 37m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    17h 29m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    20h 21m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    10h 7m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    21h 13m
    1