Јокић искључен у дуелу против Шпаније

08.09.2019. 15:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Никола Јокић је искључен са меча Србије и Шпаније.

Наиме, након једног фаула је српски центар имао шта да каже арбитрима и није успио да се заустави. Најприје је добио једну, а затим и другу техничку грешку што је значило аутоматско искључење. Показао је незадовољство, потпуно је побјеснио, а судије су одлучиле да не трпе такво понашање. Можда и помало пренагљено јер се зна какав је то ударац за српски тим…

Александар Ђорђевић је покушао да се разјасни са судијама, али то није промијенило одлуку арбитара који су остали при првобитном ставу.

Дакле, “орлови” ће морати да покушају да направе преокрет без њега.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    6m
    0
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    20m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    10m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    13h 40m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    20h 30m
    0