Јокић искључен у дуелу против Шпаније

08.09.2019. 15:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Никола Јокић је искључен са меча Србије и Шпаније.

Наиме, након једног фаула је српски центар имао шта да каже арбитрима и није успио да се заустави. Најприје је добио једну, а затим и другу техничку грешку што је значило аутоматско искључење. Показао је незадовољство, потпуно је побјеснио, а судије су одлучиле да не трпе такво понашање. Можда и помало пренагљено јер се зна какав је то ударац за српски тим…

Александар Ђорђевић је покушао да се разјасни са судијама, али то није промијенило одлуку арбитара који су остали при првобитном ставу.

Дакле, “орлови” ће морати да покушају да направе преокрет без њега.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    16h 38m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    10h 37m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    8h 43m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    17h 34m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 15m
    0