Јокић искључен у дуелу против Шпаније

08.09.2019. 15:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Никола Јокић је искључен са меча Србије и Шпаније.

Наиме, након једног фаула је српски центар имао шта да каже арбитрима и није успио да се заустави. Најприје је добио једну, а затим и другу техничку грешку што је значило аутоматско искључење. Показао је незадовољство, потпуно је побјеснио, а судије су одлучиле да не трпе такво понашање. Можда и помало пренагљено јер се зна какав је то ударац за српски тим…

Александар Ђорђевић је покушао да се разјасни са судијама, али то није промијенило одлуку арбитара који су остали при првобитном ставу.

Дакле, “орлови” ће морати да покушају да направе преокрет без њега.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    12h 27m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    12h 13m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    13h 34m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    10h 50m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    12h 39m
    0