Јокић искључен у дуелу против Шпаније

08.09.2019. 15:59
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Никола Јокић је искључен са меча Србије и Шпаније.

Наиме, након једног фаула је српски центар имао шта да каже арбитрима и није успио да се заустави. Најприје је добио једну, а затим и другу техничку грешку што је значило аутоматско искључење. Показао је незадовољство, потпуно је побјеснио, а судије су одлучиле да не трпе такво понашање. Можда и помало пренагљено јер се зна какав је то ударац за српски тим…

Александар Ђорђевић је покушао да се разјасни са судијама, али то није промијенило одлуку арбитара који су остали при првобитном ставу.

Дакле, “орлови” ће морати да покушају да направе преокрет без њега.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    15h 13m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    16h 30m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    16h 51m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    14h 35m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    18h 2m
    0