Jokić isključen u duelu protiv Španije

08.09.2019. 15:59
0
IZVOR: srpskainfo.com

Nikola Jokić je isključen sa meča Srbije i Španije.

Naime, nakon jednog faula je srpski centar imao šta da kaže arbitrima i nije uspio da se zaustavi. Najprije je dobio jednu, a zatim i drugu tehničku grešku što je značilo automatsko isključenje. Pokazao je nezadovoljstvo, potpuno je pobjesnio, a sudije su odlučile da ne trpe takvo ponašanje. Možda i pomalo prenagljeno jer se zna kakav je to udarac za srpski tim…

Aleksandar Đorđević je pokušao da se razjasni sa sudijama, ali to nije promijenilo odluku arbitara koji su ostali pri prvobitnom stavu.

Dakle, “orlovi” će morati da pokušaju da naprave preokret bez njega.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    16h 14m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    11h 6m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    13h 58m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    3h 44m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    8h 8m
    0