Jokić isključen u duelu protiv Španije

08.09.2019. 15:59
0
IZVOR: srpskainfo.com

Nikola Jokić je isključen sa meča Srbije i Španije.

Naime, nakon jednog faula je srpski centar imao šta da kaže arbitrima i nije uspio da se zaustavi. Najprije je dobio jednu, a zatim i drugu tehničku grešku što je značilo automatsko isključenje. Pokazao je nezadovoljstvo, potpuno je pobjesnio, a sudije su odlučile da ne trpe takvo ponašanje. Možda i pomalo prenagljeno jer se zna kakav je to udarac za srpski tim…

Aleksandar Đorđević je pokušao da se razjasni sa sudijama, ali to nije promijenilo odluku arbitara koji su ostali pri prvobitnom stavu.

Dakle, “orlovi” će morati da pokušaju da naprave preokret bez njega.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Partizan“ u polufinalu ABA lige „Partizan“ u polufinalu ABA lige
Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje Vlaseničanke predvodile "Vojvodinu 021" do srebrne medalje
Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle Košarkaši „Jahorine“ savladali „Slobodu“ iz Tuzle
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    8h 18m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    8h 4m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    9h 25m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    6h 41m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    11h 46m
    0