Dubravka je nesebično pomagala svima, a sada pomoć treba njoj (VIDEO)

11.11.2019. 09:40
0
IZVOR: BN

Dubravka Macanović iz Banjaluke već mjesecima se bori sa karcinomom pluća. Biološka terapija koju prima svake tri nedjelje je veoma skupa, jer košta oko osam hiljada evra.

Mnogi su odlučili da joj pomognu, međutim, članovi njene porodice kažu da ovaj problem treba sistemski riješiti.

Dubravka Macanović je nesebično pomagala onima kojima je pomoć bila potrebna, a sada kada je ona u teškom zdravstvenom stanju, mnogi humani ljudi su odlučili da joj pomognu da se izbori sa karcinomom. Ovaj put pomoć je stigla iz Sarajeva.

Dubravkina sestra Suzana, koja je preuzela brigu o njoj, kaže da je do sada primila šest ciklusa biološke terapije, za koju se i sakuplja novac. U petak treba da primi i sedmu dozu ove terapije.

Suzana u svoje i Dubravkino ime zahvaljuje svim humanim ljudima koji su pomogli, međutim još jednom apeluje na institucije da ovaj problem riješe sistemski.

Karcinom pluća Dubravki Macanović je otkriven u maju ove godine u Dubrovniku, gdje je trebalo sezonski da radi. Od tada ova hrabra žena, koja ima smeđi pojas u karateu, vodi najtežu borbu za sopstveni život.

Broj telefona Suzane Marić: +387 65 499 214

Broj transakcijskog računa:

1613000089700126; Suzana Marić, Debeljaci bb, Banjaluka

Za uplate iz inostranstva:

SWIFT CODE: RZBABA2S

IBAN CODE: BA391613000089700126

Komentari 0
Povezane vijesti
Prikupljen novac za liječenje šestogodišnjeg Igora iz Srpca Prikupljen novac za liječenje šestogodišnjeg Igora iz Srpca
Pale: Uručena pomoć porodici junaka sa Košara Pale: Uručena pomoć porodici junaka sa Košara
Za porodicu Božović prikupljeno više od 90 hiljada evra Za porodicu Božović prikupljeno više od 90 hiljada evra
Najčitanije
  • Kako je spomenik kralju Petru u Sarajevu zamijenjen orlom
    22h 23m
    1
  • Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi
    9h 3m
    0
  • Pogledajte najstariju srpsku crkvu u Srbiji, u njoj se krstio Stefan Nemanja
    22h 19m
    0
  • Zoran Trapara izabran za potpredsjednika Skupštine opštine Istočna Ilidža
    18h 54m
    11
  • Saopštenje Udruženja gardista Prve gardijske motorizovane brigade Glavnog štaba Vojske Republike Srpske
    14h 59m
    0