Nove medalje za Džudo klub "Sparta"

21.10.2019. 13:31
0
IZVOR: Katera

U Ugljeviku je tokom vikenda održan 12. Međunarodni džudo turnir "Ugljevik 2019". Na turniru je nastupilo oko 300 takmičara iz 25 klubova BiH, Srbije i Hrvatske.

Džudo klub „Sparta“ je nastupio sa 9 takmičara i ostvario odličan rezultat, osvojivši 9 medalja. Osvojene su 2 zlatne, 5 srebrnih i 2 bronzane medalje.

Slika

Zlato su osvojili: Milica Avram i Mihajlo Pandžić, srebrni su bili Anđela Vico, Lara Lalović, Arijana Regoje, Lazar Lalović, Marko Jejinić, a bronze su osvojili:  Luka Štaka i Nemanja Đurić.

Ekipu su predvodili treneri Goran i Miloš Mijanović!

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sedamnaest medalja za Spartu u Vojkovićima Sedamnaest medalja za Spartu u Vojkovićima
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    11h 34m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    9h 45m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    13h 17m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    2h 12m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    14h 31m
    0