Romanijaputevi: Mehanizacija kreće na teren zbog novog snijega

28.02.2020. 08:57
0
IZVOR: Srna

Magistralni i regionalni putevi u Sarajevsko-romanijskoj i Gornjodrinskoj regiji su prohodni, a mehanizacija za čišćenje i posipanje kreće na teren zbog snijega koji je počeo da pada, rekao je Srni dežurni na punktu "Romanijaputeva" Vladimir Radojević.

On je naveo da će mašine ovog preduzeća danas raditi na proširenju trase dva regionalna puta Han Pijeska-Gođenje i Rogatica Budeta, koji su juče očišćeni.

"Romanijaputevi" održavaju u zimskom periodu više od 600 kilometara magistralnoh i regionalnih puteva u dvije regije u kojima se nalaze i planinski prevoji Romanija i Han Pijesak, te nekoliko regionalnih pravaca čije održavanje zahtijeva više vremena.

Komentari 0
Povezane vijesti
Snijeg na Čemernu pao u jesen nakon 54 godine Snijeg na Čemernu pao u jesen nakon 54 godine
"Romanijaputevi": Snijeg dočekan spremno i kad mu vrijeme nije "Romanijaputevi": Snijeg dočekan spremno i kad mu vrijeme nije
Prvi snijeg pao na Jahorini Prvi snijeg pao na Jahorini
Najčitanije
  • Strašna nesreća na auto-putu: Poginule majka i beba iz BiH
    8h 58m
    0
  • Na današnji dan umrla Milunka Savić
    13h 10m
    0
  • Peti oktobar 25 godina kasnije - dan koji je promijenio Srbiju
    13h 5m
    4
  • U Čaklama sutra parastos ubijenim srpskim borcima
    10h 2m
    2
  • Stradanje hercegovačkih Srba u Velikom ratu: Teror koji su pokušali da zataškaju
    13h 20m
    5