Akcija prikupljanja sredstava za upis najboljih brucoša ETF-a

12.06.2022. 10:23
3
IZVOR: katera.news

Omladinsko udruženje studenata Elektrotehničkog fakulteta "STELEKS" organizuje akciju "Želim ponovo da upišem ETF".

Akcija obuhvata prikupljanje novčanih sredstava za upis najboljih brucoša u akademsku 2022/23. godinu.

- Svi zaposleni na Elektrotehničkom fakultetu, bivši studenti, odnosno diplomirani inženjeri elektrotehnike mogu podržati ovu akciju - naveli su iz ovog udruženja.

Prikupljena sredstva planirano je da pokriju troškove upisa, za biblioteku i ispitnih svesaka koji iznose 190KM.

- Ovim putem Vas pozivamo da učestvujete u ovoj akciji, te na taj način podstaknete buduće studente Elektrotehničkog fakulteta i finansijski im olakšate početak studija – poručuju iz „Steleksa“.

Više informacija o akciji možete dobiti putem mejla: steleks.etf@gmail.com ili porukom putem zvanične Fejzbuk ili Instagram stranice.

Komentari 3
  • Generic placeholder image
    Bivsi student 14.06.2022. 08:30
    Bravo, bravoo!
  • Generic placeholder image
    Petar 13.06.2022. 21:22
    Ovi mladi ljudi sa ETF a rade prave stvari.
  • Generic placeholder image
    Student 12.06.2022. 11:01
    Odlična akcija! Sve pohvale Steleksu!
Povezane vijesti
Teniski klub "Meridian" najbolji u BiH! Teniski klub "Meridian" najbolji u BiH!
Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    16h 58m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    10h 57m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 3m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    17h 54m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    6h 35m
    0