Anđela Lalović karijeru nastavlja u Sloveniji

05.07.2021. 09:40
0
IZVOR: sportdc.net

Doskorašnja košarkašica Igmana iz Istočne Ilidže, Anđela Lalović, nova je košarkašica slovenačkih Ježica.

Ova dvadesetjednogodišnja košarkašica, koja igra na poziciji centra, ponikla je u redovima Igmana i već dugi niz godina nastupa za seniorski sastav ekipe iz Istočne Ilidže, kako u Prvoj ligi Republike Srpske, tako i u prvenstvu Bosne i Hercegovine.

U prethodnoj sezoni Anđela Lalović je u prosjeku bilježila 13.1 poen po utakmici, 11 skokova po utakmici, čime je treća u ligi po tom parametru.

Komentari 0
Povezane vijesti
„Istočno Sarajevo folk-fest“ – drugo veče u znaku igre, pjesme i tradicije „Istočno Sarajevo folk-fest“ – drugo veče u znaku igre, pjesme i tradicije
„Istočno Sarajevo folk-fest“ i večeras u Istočnoj Ilidži „Istočno Sarajevo folk-fest“ i večeras u Istočnoj Ilidži
Božović ugostio Vuka Mičića, šampiona BiH u olimpijskom boksu Božović ugostio Vuka Mičića, šampiona BiH u olimpijskom boksu
Najčitanije
  • Svečana litija povodom slave Sabornog hrama Vaznesenja Gospodnjeg u Istočnom Sarajevu
    16h 25m
    1
  • Sjajni rezultati osnovaca iz Istočnog Sarajeva na republičkom takmičenju iz matematike
    9h 33m
    0
  • Akcija dobrovoljnog davanja krvi sutra u Istočnom Novom Sarajevu
    11h 56m
    0
  • Katić: Građani bili veoma zainteresovani za razgovor
    11h 39m
    0
  • Dan otvorenih vrata danas u Istočnom Novom Sarajevu
    20h 50m
    0