Angelina Topić osvojila bronzu na Evropskom prvenstvu

21.08.2022. 21:28
0
IZVOR: glassrpske.com

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu. Ćerka Dragutina Topića preskočila je 193 centimetara u finalu i time donijela četvrtu medalju Srbiji na kontinentalnom takmičenju.

Podsjetimo, Srbija je do sada na Evropskom prvenstvu u Minhenu osvojila tri medalje – Ivana Vuleta zlato u skoku udalj i Armin Sinančević srebro u bacanju kugle i Adriana Vilagoš srebro u bacanju koplja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj
Ove sezone u Rogatici tri atletska prvenstva na nivou BiH Ove sezone u Rogatici tri atletska prvenstva na nivou BiH
Rukometašice Srbije se plasirale na Evropsko prvenstvo Rukometašice Srbije se plasirale na Evropsko prvenstvo
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    21h 40m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    15h 39m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    13h 45m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    22h 36m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 17m
    0