Babalj: Da bi zaštitio sebe, Dodik pokušava da obmane i zvanični Beograd

28.10.2025. 15:24
0
IZVOR: rtvbn.com

- Da bi zaštitio sebe i izvukao se od isključivo ličnih sankcija, Dodik ponižava institucije Republike Srpske, obećava lažne referendume, a što je najgore svojim prevarama i lažima pokušava da obmane zvanični Beograd.

Napisao je to Darko Babalj, srpski član Kolegijuma u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH (SDS) navodeći da se sve češće sa različitih adresa u Beogradu čuje osnovana kritika poteza Milorada Dodika u institucijama Republike Srpske.

- Da bi zaštitio sebe i izvukao se od isključivo ličnih sankcija, Dodik ponižava institucije Republike Srpske, obećava lažne referendume a što je najgore svojim prevarama i lažima pokušava da obmane zvanični Beograd - kaže Babalj.

Dodaje da su, kako je naveo, Dodikove laži prozrene u Beogradu, a medijska blokada kojom je sve neistomišljenike iz Republike Srpske držao u mraku probijena.

- Ne vjeruje ti danas Milorade ni narod, ni Rusi ni Amerikanci, ni tvoji ministri ti ne vjeruju… Ne vjeruju ti više ni u Beogradu. A u stvari ne vjeruješ više ni sam sebi - poručio je Babalj Dodiku na društvenoj mreži "Iks".

Komentari za ovu vijest su isključeni.
Povezane vijesti
Babalj: Republika Srpska da traje vječno i slobodno Babalj: Republika Srpska da traje vječno i slobodno
Babalj: Tužilaštvo treba da otvori istragu o organizovanoj izbornoj krađi Babalj: Tužilaštvo treba da otvori istragu o organizovanoj izbornoj krađi
Babalj: Željka Cvijanović brani politiku SNSD-a pogubnu po Republiku Srpsku Babalj: Željka Cvijanović brani politiku SNSD-a pogubnu po Republiku Srpsku
Najčitanije
  • Sjećanja starih Hrešana na cirkus-plac u Sarajevu
    43m
    34
  • Jon Fon Lu - "Micubiši četnik" koji je branio Republiku Srpsku
    33m
    4
  • Markale čekaju istinu
    40m
    17
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    17h 47m
    6
  • U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
    21h 0m
    1