Бабаљ: Да би заштитио себе, Додик покушава да обмане и званични Београд

28.10.2025. 15:24
0
ИЗВОР: rtvbn.com

- Да би заштитио себе и извукао се од искључиво личних санкција, Додик понижава институције Републике Српске, обећава лажне референдуме, а што је најгоре својим преварама и лажима покушава да обмане званични Београд.

Написао је то Дарко Бабаљ, српски члан Колегијума у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ (СДС) наводећи да се све чешће са различитих адреса у Београду чује основана критика потеза Милорада Додика у институцијама Републике Српске.

- Да би заштитио себе и извукао се од искључиво личних санкција, Додик понижава институције Републике Српске, обећава лажне референдуме а што је најгоре својим преварама и лажима покушава да обмане званични Београд - каже Бабаљ.

Додаје да су, како је навео, Додикове лажи прозрене у Београду, а медијска блокада којом је све неистомишљенике из Републике Српске држао у мраку пробијена.

- Не вјерује ти данас Милораде ни народ, ни Руси ни Американци, ни твоји министри ти не вјерују… Не вјерују ти више ни у Београду. А у ствари не вјерујеш више ни сам себи - поручио је Бабаљ Додику на друштвеној мрежи "Икс".

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
Бабаљ: Жељка Цвијановић брани политику СНСД-а погубну по Републику Српску Бабаљ: Жељка Цвијановић брани политику СНСД-а погубну по Републику Српску
Бабаљ поручио Конаковићу: Ако се не извините навијачима и играчима Србије, Ви оправдавате насиље Бабаљ поручио Конаковићу: Ако се не извините навијачима и играчима Србије, Ви оправдавате ...
Бабаљ: Украли су и овај пут Бабаљ: Украли су и овај пут
Најчитаније
  • Ово мора да зна сваки Србин који слави Светог Николу
    9h 32m
    0
  • Светосавске литије у Сарајеву (ФОТО)
    11h 42m
    0
  • Манастир Тврдош - најстарији херцеговачки манастир (ВИДЕО)
    11h 29m
    27
  • Бацајте кексиће, пси се плаше петарди
    57m
    29
  • На данашњи дан 1995. године у Паризу потписан Дејтонски споразум
    11h 41m
    3