Bez dogovora o nižoj cijeni hljeba

26.02.2024. 13:08
0
IZVOR: srna.rs

Na sastanku predstavnika Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske, republičke Privredne komore i proizvođača pekarskih proizvoda nije postignut dogovor o nižoj cijeni hljeba od brašna tipa 500 i njegovoj gramaži, izjavio je danas resorni ministar Denis Šulić.

- Vlada Republike Srpske i resorno ministarstvo će u narednom periodu donijeti odluku da se odredi prihvatljivija cijena hljeba za građane Srpske - rekao je Šulić nakon sastanka u Banjaluci.

Šulić je dodao da će osnovni cilj ovakve mjere Vlade i Ministarstva biti da se cijena hljeba ogranični na prihvatljivu cijenu, ne navodeći iznos.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nema povrijeđenih u sudaru kamiona i automobila na putu Novo Goražde – Čajniče Nema povrijeđenih u sudaru kamiona i automobila na putu Novo Goražde – Čajniče
MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače MUP Srpske: Od sutra veće kazne za vozače
UKC RS: Pacijent izvršio samoubistvo skokom sa petog sprata UKC RS: Pacijent izvršio samoubistvo skokom sa petog sprata
Najčitanije
  • Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na području Pala
    23h 49m
    0
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    20h 13m
  • Dragoljub Jeličić, dječak heroj Velikog rata
    1h 38m
    4
  • Povećan materinski dodatak u Srpskoj
    16h 7m
    1
  • Olimpijsko srebro sa brda Gat
    1h 33m
    3