Bijeljina: Na opaku zarazu pozitivno 11 osoba

30.06.2020. 10:03
0
IZVOR: Tanjug

Od 11 pozitivnih osoba na virus korona u Bijeljini sedmoro je u bolničkom karantinu, saopšteno je iz Bolnice “Sveti vračevi”.

U karantinu u Domu učenika je dvoje pozitivnih, a dvoje u samoizolaciji.

U regionalnom karantinu nalazi se 58 osoba, od kojih su 32 iz Zvornika, po sedam iz Vlasenice i Bratunca, šest iz Milića, tri iz Ugljevika i jedno iz Srebrenice pozitivno na virus korona i bez simptoma.

Od početka epidemije na virus korona testirano je 1.116 osoba iz Bijeljine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    5h 52m
    12
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    44m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    21h 31m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    5h 34m
    0
  • Opština Istočna Ilidža dodijelila 62 studentske stipendije (FOTO)
    23h 41m
    0