Bratunac: Muškarac napao i povrijedio ženu

01.06.2020. 11:51
0
IZVOR: SRNA

Policijskoj stanici Bratunac prijavljeno je da je muškarac čiji su inicijali R.J. iz ovog mjesta fizički napao ženu čiji su inicijali M.I. i nanio joj tjelesne povrede, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Prema prijavi su postupili policijski službenici bratunačke Policijske stanice.

Povrijeđena žena javila se u Dom zdravlja Bratunac radi ukazivanja ljekarske pomoći. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina. U toku je rad na dokumentovanju krivičnog djela okarakterisanog kao nanošenje tjelesne povrede.

Komentari 0
Povezane vijesti
Paljanin uhapšen zbog nanošenja tjelesnih povreda Paljanin uhapšen zbog nanošenja tjelesnih povreda
Sutra pokloničko pješačenje na ktitorsku slavu Manastira Sase Sutra pokloničko pješačenje na ktitorsku slavu Manastira Sase
Istočno Novo Sarajevo: Nakon upućenih prijetnji, fizički napao i povrijedio ženu Istočno Novo Sarajevo: Nakon upućenih prijetnji, fizički napao i povrijedio ženu
Najčitanije
  • Završena gradnja Lidla u Istočnom Sarajevu
    17h 18m
    3
  • Mihajlo Trifunović sa Sokoca prvorođena beba u 2026. godini u Univerzitetskoj bolnici Foča
    17h 25m
    0
  • Donosi li Lidl probleme u BiH? Samo da nam ne prisjedne jeftino
    21h 27m
    1
  • Božićni paketi za demobilisane borce i porodice demobilisanih boraca
    11h 3m
    0
  • Posna salata od tikvica i krompira
    18h 51m
    0