Brazilac Tiago Fereira oduševljen Jahorinom

13.05.2021. 15:06
0
IZVOR: Katera

Naturalizovani Srbin, porijeklom Brazilac, Tijago Fereira godinama živi u Srbiji, a u ovu zemlju došao je prije nekoliko godina zbog djevojke, nakon čega je odlučio da ostane da živi na Balkanu.

Iz te priče realizovao je ideju o nastanku kanala "Balkan trip" i emisije "TiagovBalkan", koji se emituju putem interneta. U "moru" tih emisija došao je red i na prilog sa olimpijske ljepotice Jahorine, gdje je Tijago tokom zimske sezone boravio i upoznao se sa njenom ljepotom.

Domaćini tokom njegovom boravka na Jahorini i na Palama bili su direktor Turističke organizacije "Jahorina" Igor Tošić, sekretar Planinarskog društva "Javorina" iz Pala Simo Terzić, a imao je priliku da upozna i druži se sa prvom damom u svijetu civilne avijacije, pilotom putničkog aviona Biljanom Abulom iz Pala.

Više o samoj emisiji i o tome kako Jahorina izgleda "iz ugla jednog Brazilca", možete pogledati na video snimku ispod.

Video: BalkanTripTV/Youtube

Komentari 0
Povezane vijesti
Održano veče srpske kulture u Palama Održano veče srpske kulture u Palama
Pogledajte najstariju srpsku crkvu u Srbiji, u njoj se krstio Stefan Nemanja Pogledajte najstariju srpsku crkvu u Srbiji, u njoj se krstio Stefan Nemanja
Donatorsko veče za kupovinu kuće porodici Danojlić sa Pala Donatorsko veče za kupovinu kuće porodici Danojlić sa Pala
Najčitanije
  • Legenda iz naših krajeva: Kako su Turci uzeli Knežinu
    6h 31m
    33
  • Sjećanje na stravičan zločin nad srpskom porodicom Zec
    5h 31m
    5
  • Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi
    19h 2m
    1
  • Kojić pozvao načelnike i gradonačelnike da se suprotstave novom Zakonu o uređenju prostora i građenju
    5h 40m
    1
  • Otvoren „Photo East Fest“ u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    21h 0m
    1