Danas zatvaranje Evropskog prvenstva u boksu

20.08.2021. 09:17
0
IZVOR: Srna

Finalne borbe Evropskog prvenstva u boksu za školarce biće održane danas u Istočnom Novom Sarajevu.

Evropsko prvenstvo u boksu okupilo je više od 300 takmičara iz 24 zemlje, te još oko 50 zvaničnika Evropske bokserske konfederacije /EUBC/ i Svjetske bokserske federacije /AIBA/ i kao takvo predstavljalo je jedan od najvećih sportskih događaja u gradu, saopšteno je iz opštine Istočno Novo Sarajevo.

Finalne borbe i ceremonija dodjele medalja biće održani u novootvorenoj sportskoj dvorani na Trgu Republike Srbije u Istočnom Novom Sarajevu, sa početkom u 18.00 časova.

Iz Opštinske uprave pozivaju građane da se pridruže u praćenju finalnih borbi uz strogo pridržavanje propisanih mjera Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske.

Organizatori prvenstva su Bokserski savez Republike Srpske, u saradnji sa gradom Istočno Sarajevo i opštinama Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sajam zdrave hrane, domaćih i unikatnih proizvoda i rukotvorina 21, 22. i 23. avgusta u Istočnom Novom Sarajevu Sajam zdrave hrane, domaćih i unikatnih proizvoda i rukotvorina 21, 22. i 23. avgusta u Is...
Besplatan prevoz do izletišta „Tvrdimići“ svake nedjelje tokom ljeta Besplatan prevoz do izletišta „Tvrdimići“ svake nedjelje tokom ljeta
Irina Vilotić najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO) Irina Vilotić najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
Najčitanije
  • Zija Dizdarević i Zvonimir Šubić, pisci o kojima se ćuti (FOTO)
    18h 34m
    0
  • Preminuo Danilo Krsmanović
    18h 14m
    2
  • Grad Istočno Sarajevo donirao vozilo Policijskoj upravi Istočno Sarajevo
    16h 13m
    0
  • Završena sjednica, predloženo drugo povećanje plata budžetskim korisnicima u ovoj godini
    9h 23m
    0
  • Sutra isplata junskih penzija u Srpskoj
    15h 7m
    2