"Dani tikve“ u Istočnom Sarajevu 5. i 6. oktobra

19.09.2024. 17:08
0
IZVOR: katera.news

Tradicionalna manifestacija "Dani tikve“ biće održana i ove godine u Istočnom Sarajevu.

Jedanaesta po redu manifestacija biće održana 5. i 6. oktobra na platou ispred Tržnog centra Bingo. Ovo je prilika za sve ljubitelje kulture, umjetnosti i zabave da dožive čaroliju jeseni na poseban način!

Očekuje vas bogati kulturno-umjetnički program, izložba poljoprivrednih proizvoda i rukotvorina proizvođača iz Republike Srpske, FBiH, Srbije i Crne Gore.

Svoju kreativnost će pokazati i najmlađi sugrađani, a biće organizovano i tradicionalno takmičenje za najtežu, najljepšu i najmanju tikvu, najljepši štand i najukusnije jelo, takmičenje u pletenju priglavka.

Takođe, biće upriličena i večernja zabava uz muziku.

Izlagači se mogu prijaviti i sve detalje saznati pozivom na brojeve telefona 065 909 008 Roksanda i 066 724 772 Dalibor.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Marš „Besmrtnog puka“ u subotu na Palama Marš „Besmrtnog puka“ u subotu na Palama
Umjesto uglja, kotlovnica KPZ „Kula“ koristiće pelet Umjesto uglja, kotlovnica KPZ „Kula“ koristiće pelet
U Istočnom Sarajevu i Sarajevu obilježene 34 godine od zločina u Dobrovoljačkoj (FOTO) U Istočnom Sarajevu i Sarajevu obilježene 34 godine od zločina u Dobrovoljačkoj (FOTO)
Najčitanije
  • U Sokocu pronađena droga
    20h 51m
    0
  • U stanu u Palama pronađena droga i oružje, lice lišeno slobode
    21h 38m
    0
  • U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge
    20h 39m
    0
  • Po Danilu Prvom Petroviću svi Crnogorci su - Srbi
    15h 14m
    8
  • U Istočnoj Ilidži dva lica lišena slobode, jedno sankcionisano zbog posjedovanja droge
    21h 5m
    0