Dejan Vukadin: Uspješno smo realizovali „Slavija Open”

07.06.2023. 12:51
0
IZVOR: sport-east.com

U novoj sportskoj dvorani u Istočnom Novom Sarajevu proteklog vikenda je održan 2. Internacionalni karate turnir „Slavija Open”, koji je organizovao Karate kluba "Slavija".

Na takmičenju je učestvovalo 512 takmičara iz 48 klubova iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Srbije i Hrvatske.

Slika

Foto: sport-east.com

Dejan Vukadin, trener u Karate klubu „Slavija“, sumirao je utiske.

- Možemo biti zadovoljni turnirom. Odradili smo organizacioni dio maksimalno dobro kako bi svim ekipama bili na usluzi. Nadam se da su se gosti osjećali prijatno.

Slavija nije učestvovala u borbi za generalni plasman.

- Kao domaćini smo pružili priliku klubovima da se takmiče za titulu najboljeg. Mi smo učestvovali pojedinačno i osvojili 29 medalja.

Najuspješniji klub „Slavija Open” je paljanska "Romanija", drugo mjesto osvojila je ekipa "Šampion" Ilidža dok je treće mjesto pripalo "Rogatici". Najmasovnija ekipa turnira bio je "Igman" Istočna Ilidža.

Komentari 0
Povezane vijesti
Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo
Opština Istočno Novo Sarajevo i Grad Istočno Sarajevo organizuju besplatan prevoz u Bratunac Opština Istočno Novo Sarajevo i Grad Istočno Sarajevo organizuju besplatan prevoz u Bratunac
U junu rođeno 45 beba u porodilištu Bolnice „Srbija“ U junu rođeno 45 beba u porodilištu Bolnice „Srbija“
Najčitanije
  • Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo
    10h 30m
    0
  • Sestre po oružju - kako su Milunka Savić i Flora Sands zajedno ratovale
    15h 54m
    0
  • Anđela Vuković danas posjetila Opštinu Pale
    12h 23m
    0
  • Dr Ivana Kujačić novi specijalista patologije u Bolnici „Srbija“
    11h 28m
    1
  • Čudo zvano Sergej: Ljubavna priča Desanke Maksimović podsjeća na najljepše bajke
    15h 56m
    0